Małgorzata Błoch pierwsza !!!

W zakończonym XI turnieju tenisa na wózkach Warta Poznań Open 2024 w ramach cyklu Pucharu Polski w tenisie na wózkach Polskiego Związku Tenisa, po raz pierwszy w turnieju kobiet najlepsza okazała się Małgorzata Błoch /Klub Sportowy Warta Poznań/ ,która w meczu finałowym pokonała Katarzynę Błoch /Klub Sportowy Warta Poznań/ 6/2 6/3. W rozegranym równolegle w turnieju mężczyzn najlepszym zawodnikiem okazał się Jarosława Żyła z (Integracyjny Klub Sportowy Osób Niepełnosprawnych LOB Wrocław/ ,który w finale pokonał Andrzej.a Stróżyńskiego /DSSN Aktywni Wrocław / 6/2 4/6 10/7 !!! Do półfinału turnieju panów dotarł Krzysztof Kowalewski /Klub Sportowy Warta Poznań/.

W meczu finału pocieszenia Adam Kinowski /KS Spartakus Koźmin Wlkp/ pokonał 7/5 6/4 Piotra Węcławski Piotr (Klub Sportowy Inwalidów Start Szczecin/