Szermierka

Mistrzostwa Szermierczego Przedszkola KS WARTA

16 czerwca 2018 roku w Centrum Białej Broni odbyły się Mistrzostwa Szermierczego Przedszkola KS WARTA. Była to inicjatywa skierowana do najmłodszych członków sekcji naszego klubu oraz ich rodzin.

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

Franciszek Pokorski zwycięzcą Memoriału Michał Kosickiego

16 czerwca 2018 roku w Bydgoszczy odbył się Turniej Charytatywny poświęcony pamięci Michała Kosickiego, szermierza Budowlanych Toruń, który w wieku 22 lat przegrał walkę z chorobą nowotworową.

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

3 turniej z cyklu Liga Muszkieterów, Grill Klubowy i wspólne kibicowanie podczas meczu Polska-Kolumbia

Zapraszamy na 3 turniej z cyklu Liga Muszkieterów 2018, który odbędzie sie 24 czerwca. Tego samego dnia zapraszamy na wspólny grill klubowy oraz kibicowanie polskiej reprezentacji podczas meczu Polska Kolumbia

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

Zgłoszenia na Ogólnopolski Turniej Charytatywny w Bydgoszczy (wyjazd z rodzicami)

Do środy włącznie przyjmujemy zgłoszenia zawodników do startu w Ogólnopolskim Turnieju Charytatywnym w Bydgoszczy (wyjazd z rodzicami), który odbędzie się 16 czerwca

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

Zapraszamy na SZERMIERCZE PÓŁKOLONIE 2018

Klub Sportowy „Warta” Poznań zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat do wzięcia udziału w szóstej już edycji półkolonii szermierczych. Zajęcia prowadzone będą na obiektach klubu sportowego „Warta” przez wykwalifikowaną kadrę trenerską w dniach 2-6 lipca 2018 r. tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

›››  
Czytaj więcej

TV & Świat wg Szermierzy