Szermierka

Uwaga! Wyjazd klubowy do Torunia na Ogólnopolski Turniej we florecie w Toruniu - zgłoszenia do środy 31 sierpnia włącznie!

Drodzy Zawodnicy!Organizujemy pierwszy w tym sezonie wyjazd klubowy na turniej szermierczy - ,,Toruńska Katarzyna", który odbędzie się 3 września (sobota) w Toruniu. Zapisy będziemy przyjmować do środy 31 sierpnia włącznie!

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

Wizerunek szermierki - prośba o wypełnienie ankiety

Drodzy Państwo! Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej szermierki i jej wizerunku. Ankieta jest a miare krótka, anonimowa i jest pozbawiona skomplikowanych pytań! :)

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

Trener florecistów KS Warta - Andrzej Witkowski sędzią na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że trener sekcji szermierczej KS ,,Warta" - Andrzej Witkowski decyzją Zarządu Międzynarodowej Federacji Szermierczej (FIE) pełni funkcję sędziego na XXXI Igrzyskach Olimpiady w Rio de Janeiro.

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

UWAGA! Karty obozowe do pobrania+informacje o zgrupowaniach w Zębie i w Lubaszu

Drodzy Rodzice, zamieszczamy informacje dotyczące wyjazdu na wakacyjne obozy w Zębie k. Zakopanego i w Lubaszu, a także kartę obozową, która jest niezbędna do wyjazdu.

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

Rozpoczęliśmy wakacyjne zgrupowanie w Zębie k. Zakopanego

30 lipca ponad 40-osobowa grupa zawodników i trenerów sekcji szermierki KS ,,Warta” Poznań udała się do miejscowości Ząb, k. Zakopanego, by tam szlifować swoją formę przez zbliżającym się sezonem.

›››  
Czytaj więcej

TV & Świat wg Szermierzy