Szermierka

Uwaga Rodzice i Zawodnicy! Obowiązek przedłużenia licencji zawodniczych na 2018 rok

Drodzy Zawodnicy i Rodzice! W związku z nowym rokiem zachodzi konieczność przedłużenia licencji zawodniczych Polskiego...

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

Blisko 200 florecistek z 18 państw (w tym zawodniczki Warta-Muszkieterowie Poznań) walczyło w Poznaniu o Pucharze Europy Kadetek we florecie

Blisko 200 zawodniczek z 18 krajów walczyło dziś w Poznaniu o Puchar Europy Kadetek we florecie - Adam Mickiewicz University Cup 2018! Wśród nich florecistki Warty-Muszkieterowie Poznań: Emilia Kręc, Klaudia Kubaczyk, Konstancja Kanas, Aleksandra Sroka, Julia Kolibabka.

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

Informacje na temat zimowych półkolonii szermierczych

W pierwszym tygodniu ferii, tj. w dniach 12-16.02.2018 w godz. 8.00-16.00 odbędą się półkolonie szermiercze dla osób, które nie jadą na obozy treningowe.

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

Informacje o zimowych zgrupowaniach szermierczych

Drodzy Rodzice i Zawodnicy, przedstawiamy informacje o zimowych zgrupowaniach szermierczych: w Lubaszu i Dźwirzynie

›››  
Czytaj więcej
Szermierka

Pięć medali podczas Mistrzostw Szkół Wielkopolskich w szermierce

W Śremie (15.12.2017) odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików we florecie. Zawodnicy Warty - Muszkieterowie reprezentowali na nich szkoły do których uczęszczają. Najliczniejszą grupę reprezentantów naszego klubu stanowili uczniowie Szkoły Podstawowej Sióstr Urszulanek UR w Poznaniu. Z swoich kategoriach zwyciężyli: Antonina Bartol oraz Piotr Stachowiak.

›››  
Czytaj więcej

TV & Świat wg Szermierzy