Szermierka

Mikołaj Płaszczewski na podium w Barcelonie, Wiktor Downar i Aleksandra Klój w finałowych ósemkach

Mikołaj Płaszczewski zajął II miejsce w rozegranym w Barcelonie turnieju z cyklu Puchar Europy Młodzików we florecie ,,Trofeu Sant Jordi”.. Miejsca w finałowej ósemce wywalczyli sobie również Wiktor Downar (7) i Aleksandra Klój (8). Aleksandra Sroka była 10, a Antonina Bartol i Piotr Ginda uplasowali się na 11 pozycji w swoich kategoriach.

›››

Nasi najmłodsi zawodnicy bardzo dobrze powalczyli na zawodach w Lesznie. Rozegrany 22-23 kwietnia turniej wpisywał się w cykl zawodów Youngster Cup odbywających się na terenie Niemiec i Polski.

›››

INFORMACJA DOTYCZĄCA LETNICH ZGRUPOWAŃ SEKCJI SZERMIERCZEJ KS ,,WARTA”

›››

Klub Sportowy „Warta” Poznań zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat do wzięcia udziału w piątej już edycji półkolonii szermierczych: „Summer Fencing Academy”.