Szermierka

Piotr Stachowiak mistrzem okręgu wielkoposkiego we florecie

W niedzielę, 15 kwietnia br. w Tarnowie Podgórnym odbyły się Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego juniorów młodszych we florecie. Zawodniczki i zawodnicy Warty – Muszkieterowie Poznań zaliczyli podczas tych zawodów całkiem udany występ. Mistrzem naszego okręgu został Piotr Stachowiak, który po bardzo emocjonującym pojedynku finałowym zwyciężył Igora Woźniaka (AZS-AWF Poznań) 15 do 14.

›››

Weronika Wisoky (Warta-Muszkieterowie Poznań) zajęła szóste miejsce w rozgrywanych w Goeppingen (Niemcy) zawodach z cyklu Pucharu Europy do lat 23. Katarzyna Matysiak (Warta – Muszkieterowie Poznań) uplasowała się na dwunastej pozycji.

›››

Zawodnicy Warty – Muszkieterowie Poznań: Piotr Ginda i Maciej Mazur stanęli na najniższych stopniach podium zawodów szermierczych z cyklu Youngster Cup, które w sobotę (14.04.2018) odbyły się w Lesznie.

›››

Uwaga, przyjmujemy zgłoszenia na wyjazd na Zawody Youngster Cup w Lesznie, które odbędzie się 14.04 (chłopcy) oraz 15.04 (dziewczęta) Dojazd z rodzicami.

›››

Uwaga, przyjmujemy zgłoszenia na wyjazd na Puchar Ziem Północnych do Szczecina, który odbędzie się 7.04 (dziewczyny) oraz 8.04 (chłopcy). Prosimy o deklaracje w sprawie dojazdu (dojazd własny lub wyjazd z klubem).