Gimnazjum nr 31

KS WARTA Poznań jest reprezentowany przez  podopiecznych  trenerów: Elżbiety Krakowiak, Grzegorza Płóciniaka i Przemysława Chodackiego, uczniów klasy I a, II a i  III b Gimnazjum nr 31 Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 w Poznaniu, os. Piastowskie 65


1 edycja 21.10.2015 Wągrowiec

 

50 m st. motylkowym

I miejsce Maja Felker 0:32,14

II miejsce Paulina Kudlińska 0:32,69

III miejsce Oliwia Augustyniak 0:34,09

 

I miejsce Olaf Gębka 0:27,18

 

50 m st. grzbietowym

I miejsce Wiktoria Kromolicka 0:32,09

II miejsce Wiktoria Król 0:33,78

 

I miejsce Wojciechk Wiatr 0:29,04

III miejsce Krzysztof Łuczak 0:31,90

 

50 m st. klasycznym

II miejsce Kacper Nowak 0:31,59

III miejsce Szymon Zimniak 0:33,25

 

50 m st. dowolnym

I miejsce Emilia Łukaszewicz 0:28,50

III miejsce Albert Warzocha 0:26,28

 

400 m st. dowolnym

I miejsce Olaf Gębka 4:17,14

II miejsce Kacper Nowak 4:18,47

 

Wyniki szczegółowe znajdują się na stronie: http://live.megatiming.pl/strecker/2015/10_21_wagrowiec/wyniki.pdf

 

2 edycja 14.o1. 2016 Poznań


KS Warta Poznań po dwóch edycjach zajmuje I miejsce z 20 347pkt.

 100 m stylem motylkowym

I miejsce Maja Felkel 1:11,81

II miejsce Oliwia Augustyniak 1:13,92

 

I miejsce Wiktor Muszyński 0:59,15 

II miejsce Olafa Gębka 0:59,54

 

100 m stylem grzbietowym

II miejsce Iga Krzystzofiak 1:12,93

III miejsce Wiktoria Król 1:14,35

 

I miejsce Albert Warzocha 1:00,41

II miejsce Wojciech Wiatr 1:02,06

III miejsce Krzysztof Łuczak 1:07,44

 

100 m stylem klasycznym

II miejsce Szymon Ziemniak 1:11,63

 

100 m stylem dowolnym

I miejsce Wiktoria Kromolicka 0:59,81

II miejsce Emilia Łukaszewicz 1:01,26

 

II miejsce Marcel Wytyk 0:57,15

 

200 m stylem zmiennym

II miejsce Wiktoria Kromolicka 2:32,71

 

I miejsce Albert Warzocha 2:14,37

II miejsce Olaf Gębka 2:14,39

 

sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym

II miejsce                                                          4:58,52

III miejsce Oliwia Augustyniak, Cecylia Trafas, Patrycja Matuszczak i Zuzanna Sobiak w czasie 4:58,59

 

I miejsce Wojciech Wiatr, Szymon Ziemnaik, Albert Warzocha i Wiktor Muszyński w czasie  4:09,25

II miejsce                                                            4:58,52

 

 

 Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie:http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/2gim.pdf