Klasa III SSp 14

KS WARTA Poznań jest reprezentowany przez  podopiecznych trener Wiktorii Trafas, uczniów klas III  Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 w Poznaniu, os. Piastowskie 65

1 edycja 24.10.2015 basen os. Piastowskie, Poznań

 

Wyniki  50 metrów stylem klasycznym  dziewczynki.

 1. Julia Nowak                                    0:50,86

 2. Marta Wrzeszczyńska                    0:53,87

 3. Karolina Herman                            0:54,57

 4. Maja Rybak                                    0:56,67

 5. Wiktoria Kolańczyk                        0:58,55

 6. Agata Czajka                                  1:00,82

 7. Natalia Celmer                                1:03,46

 8. Zuzanna Duhr                                 1:04,36

 9. Oliwia Kwietniewska                      1:07,67

10. Agata Obst                                   1:08,02

11. Dominika Krakowska                    1:08,27

12. Weronika Krakowska                   1:08,61

13. Marta Szeszuła                             1:10,29

14. Maja Begier                                  1:27,98

Wyniki  50 metrów stylem klasycznym chłopcy.

 

 1. Marcel Borkowski                          0:50,42

 2. Maksymilian Budny                       0:53,94

 3. Filip Chruściel                               0:54,20

 4. Piotr Andrzejewski                        0:55,23

 5. Bartosz Jarecki                             0:55.92

 6. Oskar Szuba                                 0:57,02

 7. Artur Zimniewicz                           0:57,38

 8. Maciej Godlewski                          0:57,47

 9. Ivo Grebiennicov                          0:57,48

10. Filip Kowalak                               0:57,51

11. Jan Szukalski                              0:58,48

12. Szymon Krasowski                     0:58,57

13. Szymon Olejnik                           0:59,06

14. Tymon Alves-Świątkowski          1:00,83

15. Antoni Rydz                                1:01,29

16. Jan Twardowski                          1:01,48

17. Filip Perkowski                           1:02,36

18. Maksymilian Witczak                  1:02,62

19. Kajetan Krucki                            1:03,10

20. Filip Kosicki                                1:03,14

21. Bartosz Tomaszewski                 1:03,66

22. Antoni Kałek                               1:06,32

23. Antoni Bilski                               1:07,10

24. Eryk Wardeński                          1:09,80

25. Igor Pielich                                 1:21,22


2 edycja 12.10.2015 basen os. Piastowskie, Poznań

 100 m stylem grzbietowym

 1.   Marta Wrzeszczyńska                   1:37,98
 2.   Karolina Herman                           1: 42,09
 3.   Julia Nowak                                  1:43,23
 4.   Agata Czajka                                1:43,42
 5.   Maja Rybak                                  1:44,66
 6.   Wiktoria Kolańczyk                       1:46,60
 7.   Natalia Celmer                              1:50,29
 8.   Dominika Krakowska                    1:52,89
 9.   Zuzanna Duhr                               1:57,57
10.  Marta Szeszuła                             2;00,26
11.  Weronika Krakowska                    2:01,41
12.  Maja Begier                                  2:20,04
13.  Oliwia Kwietniewska                     2:25,04

 

 1.   Maksymilian Budny                       1:39,23
 2.   Oskar Szuba                                 1:40,95
 3.   Bartosz Jarecki                             1:43,13
 4.   Maciej Godlewski                          1:45,40
 5.   Szymon Olejnik                             1:48,26
 6.   Jan Szukalski                                1:49,39
 7.   Piotr Andrzejewski                         1:50,45
 8.   Szymon Krasowski                        1:50,57
 9.   Filip Perkowski                              1:51,14
10.  Marcel Borkowski                          1:51,44
11.  Kajetan Krucki                               1:52,55
12.  Filip Chruściel                               1:53,08
13.  Maksymilian Witczak                    1:53,42
14.  Artur Zimniewicz                           1:55,95
15.  Ivo Grebiennicov                          1:56,39
16.  Jan Twardowski                            2:00,64
17.  Bartosz Tomaszewski                   2:00,87
18.  Antoni Bilski                                  2:01,54
19.  Filip Kosicki                                  2:01,60
20.  Igor Pielich                                   2:01,97
21.  Eryk Wardeński                            2:06,52
22.  Antoni Kałek                                 2:06,57

 

3 edycja 19.03.2016 basen os. Piastowskie, Poznań


25 m stylem motylkowym – dziewcząt

1. Celmer Natalia 00:19,80
2. Kolańczyk Wiktoria 00:19,83
3. Wrzeszczyńska Marta 00:20,00
4. Duhr Zuzanna 00:20,31
5. Hermana Karolina 00:20,43
6. Rybak Maja 00:20,76
7. Nowak Julia 00:21,07
8. Czajka Agata 00:21,23
9. Nieczyporowska Zofia 00:22,10
10. Krakowska Dominika 00:22,17
11. Krakowska Weronika 00:24,86
12. Szeszuła Marta 00:25,88
13. Begier Maja 00:31,76

25 m stylem motylkowym – chłopców   

1. Budny Maksymilian 00:19,33
2. Szuba Oskar 00:19,52
3. Bilski Antoni 00:20,45
4. Jarecki Bartosz 00:21,05
5. Krucki Kajetan 00:21,08
6. Godlewski Maciej 00:21,75
7. Świątkowski -Alves Tymon 00:22,08
8. Rydz Antoni 00:22,10
9. Grebiennicov Ivo 00:22,15
10. Borkowski Marcel 00:22,57
11. Olejnik Szymon 00:22,92
12. Chruściel Filip 00:24,17
13. Andrzejewski Piotr 00:24,47
14. Krasowski Szymon 00:24,92
15. Kowalak Filip 00:25,80
16. Chrzan Jakub 00:25,89
17. Twardowski Jan 00:25,89
18. Witczak Maksymilian 00:26,33
19. Wardeński Eryk 00:26,67
20. Wiśniewski Antoni 00:27,04
21. Kałek Antoni 00:27,19
22. Tomaszewski Bartosz 00:28,56
23. Pielich Igor 00:29,86