Klasa I SSP 14

KS WARTA Poznań jest reprezentowany przez  podopiecznych  trener Galiny Kawczyńskiej , uczniów klasy IV b Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 w Poznaniu, os. Piastowskie 65

 1 edycja    05.12.2015  basen os. Piastowskie, Poznań

Wyniki:

25 m stylem grzbietowym dziewcząt 6- letnich

1.   Oliwia Nowaczyk                            0:27,62

2.   Martyna Glapa                                0:28,23
3.   Zofia Kudła                                     0:31,85
4.   Julia Tacik                                       0:33,46
5.   Dorota Goździewska                      0:33,79
6.   Lena Kasica                                   0:35,59
7.   Michalina Mąka                              0:35,60
8.   Patrycja Gryko                               0:38,64
9.   Maria Chałupka                              0:38,64
10. Julia Stanek                                   0:39,42
11. Klara Eliszewska                            0:39,64
12. Agata Braeuer                                0:39,67

 

25 m stylem grzbietowym chłopców 6- letnich

1.   Sebastian Duszak                           0:26,34
2.   Wiktor Wojtkowiak                           0:27,85  
3.   Kacper Mizgalski                             0:30,26
4.   Antoni Bartosik                                0:30,42
5.   Olivier Malendowski                        0:30,96
6.   Dawid Bogdański                            0:32,31
7.   Mikołaj Pietrasik                              0:33,10
8.   Szymon Antczak                             0:33,76
9.   Filip Maćkowiak                              0:33,88
10. Bartosz Szpilewicz                          0:33,88
11. Bartosz Chruściel                            0:33,93
12. Mateusz Ratajski                             0:35,16

13. Konrad Walkowiak                           0:36,88
14. Jan Aleksandrowicz                         0:39,07
15. Wojciech Bartyś                               0:39,31
16. Franciszek Bubak                            0:39,41
17. Filip Jaraczewski                             0:40,50
18. Michał Czarnecki                             0:42,06
19. Wiktor Czech                                   0:42,51
20. Szymon Knosala                             0:42,60
21. Wiktor Kupiński                               0:44,29
22. Szymon Ziemkowski                       0:49,64
23. Olaf Stolarczyk                               1:01,54

 

25 m stylem grzbietowym dziewcząt 7- letnich

1. Zofia Budna                                      0:25,58
2. Maja Nowak                                      0:29,76
3. Zofia Tarka                                        0:32,16
4. Maja Pałaszewska                            0:37,98
5. Marta Pachciarek                              0:42,23
6. Gabriela Tomaszewska                     0:42,95
7. Julia Szaj                                           0:46,70

 

25 m stylem grzbietowym chłopców 7- letnich

1.   Aleksander Eliszewski                     0:25,70
2.   Makary Borkowski                           0:31,25
3.   Bruno Borkowski                             0:31,27
4.   Mikołaj Rudnicki                              0:31,56
5.   Franciszek Jabkowski                     0:33,06
6.   Michał Sadlak                                 0:35,00
7.   Gabriel Lipiec                                 0:36,04
8.   Oskar Trzaska                                0:36,57
9.   Dominik Brzeziński                         0:36,74
10. Dominik Derdziński                         0:37,26
11. Jan Wiśniewski                               0:39,21
12. Borys Szafrański                            0:53,15
13. Maciej Gomoła                               0:55,58