Klasa VI SSP 14

KS WARTA Poznań jest reprezentowany przez  podopiecznych trenera Mikołaja Wilczka, uczniów klasy VI b Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 w Poznaniu, os. Piastowskie 65


1 edycja   30.10.2015 Rawicz

KS Warta Poznań zajmuje I miejce z 7 966 pkt.

 Wyniki:

50 m st. motylkowym

I miejsce Wiktoria Celmer 0:32,31

III miejsce Agata Witt 0:37,66

 

50 m st. grzbietowym

I miejce Maria Szczepańska 0:33,51

II miejsce Maja Kozłowska 0:37,44

 

II miejsce Kacper Matysiak 0:36,00

 

50 m st. klasycznym

II miejsce Kacper Haider 0:37,92

 

400 m st. dowolnym

I miejsce Maria Szczepańska 4:55,41

II miejsce Agata Czechyra 4:56,18

III miejsce Wiktoria Celmer 5:12,94

IV miejsce Maja Kozłowska 5:21,34

V miejsce Agata Witt 5:30,71

VI miejsce  Dominika Jaroni 5:30,75

VII miejsce Zuzanna Kuźma 5:48,21

 

I miejsce Kacper Haidar 5:02,75

V miejsce Ignacy Zawieja 5:16,33

VI miejsce Szymon Płaziak 5:20,68

VII miejsce Kacper Matysiak 5:26,13

 

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie:http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/1kl6.pdf

 

2 edycja   09.12.2015 Poznań

Podopieczni trenera Mikołaja Wilczka pływali 100 m stylem motylkowym i grzbietowym oraz startowali w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym.

 Wyniki:

100 m stylem motylkowym

I miejsce Agata Czechyra 1:13,28

II miejsce Maria Szczepańska 1:14,20

III miejsce Wiktoria Celmer 1:14,61

IV miejsce Agat Witt 1:19,79

 

I miejsce Kacper Haidar 1:10,94

III miejsce Mateusz Wojtkowiak 1:19,70

IV miejsce Kacper Matysiak 1:20.23

V miejsce Ignacy Zachwieja 1:20,34

V miejsce Aleks Sawka 1:20,94

 

100 m stylem grzbietowym

I miejsce Maria Szczepańska 1:11,69

II miejsce Agata Czechyra 1:13,76

III miejsce Wiktoria Celmer 1:16,06

IV miejsce Maja Kozłowska 1:17,60

 

I miejsce Kacper Haidar 1:12,27

II miejsce Kacper Matysiak 1:15,27

 

Sztafety 4 x 50 m stylem dowolnym:

I miejsce sztafeta w składzie: Maria Szczepańska,  Wiktoria Celmer,  Agata Witt i Agata Czechyra 2:03,25

III miejsce sztafeta w składzie: Dominika Jaroni, Maja Kozłowska, Zuzanna Kuźma i Martyna Baranowska 2:13,31

 

I miejsce sztafeta w składzie: Aleks Sówka, Kacper Matysiak, Ignacy Zachwieja i Kaper Haidar 2:01,87

 

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie:http://live.megatiming.pl/strecker/2015/12_09_poznan/wyniki.htm