Klasa V SSP 14

KS WARTA Poznań jest reprezentowany przez  podopiecznych trenera Mariusza Ludwiczaka, uczniów klasy V b Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 w Poznaniu, os. Piastowskie 65


 1 edycja 23.10. 2015 r.  Rawicz


 100 metrów stylem grzbietowym

Dziewcząt:

Agnieszka Staszak      I miejsce

Zofia Waśkowska        IV miejsce

Sonia Widerak             VI miejsce

Chłopców:

Gustaw Warzocha       I miejsce

Stanisław Bartosik      II miejsce

Oliwier Cichocki          V miejsce

Antoni Eliszewski        VI miejsce

 

100 metrów stylem klasycznym

 Dziewcząt:

 Klaudia Najdek            I miejsce

 Agnieszka Staszak      II miejsce

Chłopców:

Gustaw Warzocha       I miejsce

Oliwier Cichocki          III miejsce

Jan Andrzejewski        V miejsce

 

Pozostałe wyniki znajdują się na stronie: http://megatiming.pl/zawody/wielkopolska-liga-plywacka-20152016-klas-v-i-edycja

 

2 edycja 10.12.2015 Środa Wlkp.

 Zawodniczki i zawodnicy ścigali się na dystansie 50 m stylem motylkowym, 100 m stylem dowolnym oraz w sztafetach 4 x 50 m stylem zmiennym.

              50 metrów stylem motylkowym

Dziewczęta:

              Agnieszka Staszak  -       I miejsce

              Klaudia Najdek -             III miejsce

              Zofia Waśkowska -         V miejsce

              Nicole Hirsch -                 VI miejsce

Chłopcy:

              Gustaw Warzocha  -       I miejsce

              Tytus Trafas -                  III miejsce

              Stanisław Bartosik -       VI miejsce


              100 metrów stylem dowolnym

Dziewczęta:

              Agnieszka Staszak -        I miejsce

              Klaudia Najdek -             III miejsce

              Zofia Waśkowska -         VI miejsce

Chłopcy:

              Gustaw Warzocha -        II miejsce

              Tytus Trafas -                  IV miejsce

              Oliwier Cichocki -           VI miejsce


              4 x 50 metrów stylem zmiennym

Dziewczęta:

KS Warta I – J. Zwierciadłowska, K. Najdek, A. Staszak, S. Widerak -         I miejsce

KS Warta II – Z.Waśkowska, M. Antczak, N. Hirsch, P. Ludwiczak -            III miejsce

KS Warta III – K. Góra, A. Dymek, Z. Wieczorek, N. Tyczyńska -                  VI miejsce

Chłopcy:

KS Warta I – S. Bartosik, O. Cichocki, G. Warzocha, T. Trafas -                    I miejsce

KS Warta II – F. Glapa, J. Andrzejewski, D. Gierjatowicz, D. Fechner -       IV miejsce

 

Gratulujemy zawodnikom uzyskanych rekordów życiowych oraz życzymy wytrwałości w dalszej pracy treningowej. Komplet wyników znajduje się na stronie: http://megatiming.pl/zawody/wielkopolska-liga-plywacka-20152016-klas-v-ii-edycja


 3 edycja 15.03.2016 Głogów 


KS Warta Poznań był reprezentowany przez 25 osobową ekipę uczniów klasy V b Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 w Poznaniu. Zawodnicy mieli do przepłynięcia 200 m stylem zmiennym, oraz sztafetę 4 x 50 m stylem dowolnym.

Podopieczni trenera Mariusza Ludwiczaka znakomicie zaprezentowali się w swoich startach pobijając swoje rekordy życiowe.

Na podium stawali:

              Agnieszka Staszak          - I miejsce z czasem 2:49,31

              Klaudia Najdek                - II miejsce z czasem 2:50,46

              Zofia Waśkowska           - V miejsce z czasem 2:58,38

              Sonia Widerak                - VI miejsce z czasem 3:02,13

 

              Gustaw Warzocha          - I miejsce z czasem 2:43,78

              Oliwier Cichocki              - II miejsce z czasem 2:48,35

              Tytus Trafas                    - IV miejsce z czasem 2:52,50

              Stanisław Bartosik           - V miejsce z czasem 2:53,23

Zawodnicy KS Warta wygrali również wyścigi sztafetowe zarówno w konkurencji dziewcząt jak i chłopców.

KS Warta po trzech edycjach WLP klas piątych zajmuje I miejsce z dorobkiem 18597 pkt.


Komplet wyników dostępny na stronie: http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/3kl5.pdf