Klasa IV SSP 14

KS WARTA Poznań jest reprezentowany przez  podopiecznych trener Doroty Płóciniak, uczniów klasy IV b Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 w Poznaniu, os. Piastowskie 65


1 edycja        06.11. 2015 r Rawicz 

Uczniowie pływali 50 m stylem grzbietowym i klasycznym oraz w sztafecie 8 x 25 m stylem dowolnym.

KS Warta Poznań po pierwszej edycji zajmuje

I miejsce z 4 307pkt.


Wyniki:

50 m stylem grzbietowym

VII miejsce Malwina Mikołajczak 0:45,92

 

II miejsce Maksymilian Bajerowicz 0:41,62

V miejsce Jakub Skolasiński 0:42,66

X miejsce Alekander Chałupka 0:46,23

 

50 m stylem klasycznym

III miejsce Jakub Skolasiński 0:47,01

IV miejsce Hubert Skrzypczak 0:47,26

V miejsce Maksymilian Bajerowicz 0:47,42

X miejsce Kajetan Mika 0:51,19

 

KS Warta Poznań zajął I miejsce w sztafecie mieszanej 8 x 25 m stylem dowolnym 2:21,81 w składzie:

Maliwna Mikołajczak, Anna Onoszko, Aleksandra Tomaszewska, Jakub Skolasiński,  Maksymilian Bajerowicz, Karol Koczorowski, Hubert Skrzypczak,  Kajetan Mika

 

 Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/1kl4.pd

 

2 edycja          17.12.2015 Poznań

 Młodzi pływacy pływali 50 m stylem motylkowym i dowolnym oraz startowali w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym.

 Wyniki:

50 m stylem motylkowym

II miejsce Malwina Mikołajczak 0:42,98

 

I miejsce Jakub Skolasiński 0:38,36

II miejsce Maksymilian Bajerowicz 0:39,14

IV miejsce Maciej Kubot 0:42,54

V miejsce Kajetan Mika 0:43,78

 

50 m stylem dowolnym

I miejsce Jakub Skolasiński 0:33,94

II miejsce Maksymilian Bajewowicz 0:34,73

V miejsce Kajetan Mika 0:36,11

 

sztafeta 4 x 50 m styel zmiennym

 III miejsce sztafeta dziewcząt w składzie: Anna Onoszko, Zuzanna Łukowska, Malwina Mikołajczak i Aleksandra Tomaszewska  w czasie 3:01,02

 

I miejsce sztafeta chłopców w składzie: Maksymilian Bajerowicz, Hubert Skrzypczak, Jakub Skolasiński i Karol Koczorowski z czasem 2:44,15

III miejsce sztafeta chłopców w składzie: Aleksander Chałupka, Kajetan Mika, Maciej Kubot i Mateusz Rybacki w czasie 3:01,92


Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://live.megatiming.pl/strecker/2015/12_17_poznan/wyniki.htm


3 edycja        23.03.2016 r Rawicz
 

Sportową Szkołę Podstawową nr 14 i KS Warta Poznań reprezentowała klasa IV b.

Podopieczni trener Doroty Płóciniak pływali 100 m stylem zmiennym i startowali w sztafecie 8 x 100 m stylem dowolnym.

Na 100 m stylem zmiennym:

I miejsce zajął Jakub Skolasiński 1:22,44

II miejsce zajął Maksymilian Bajerowicz 1:26,00

V miejce zajął Hubert Skrzypczak 1:28,48

VI miejsc zajęła Malwina Mikołajczak 1:31,90


I miejsce zajęła sztafeta 8 x 100 m stylem zmiennym w czasie 11:17,46 w składzie: Karol Koczorowski, Zuzanna Cierniak, Anna Onoszko, Maciej Kubot, malwina Mikołajczak, Hubert Skrzypczak, Maksymilian Bajerowicz i Jakub Skolasiński.

 

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://megatiming.pl/contest/7ac5d5bf-b678-492e-9172-38ae5b6dda1b