WLP Gim 14/15

09.06.2015 r. Leszno     4 edycja 

W klasyfikacji generalnej KS Warta Poznań zajął I miejsce z 52011 pkt.


Trenerzy:
III gimnazjum - Mariusz Ludwiczak
II gimnazjum  - Przemysłw Chodacki
I gimnazjum   - Elżbieta Krakowiak

W klasyfikacji Open dziewcząt (III klasa gimnazjum)
II m     Kornelia Trafas
IV m    Martyna Jujeczka

W klasyfikacji Open chłopców (III klasa gimnazjum)
I m       Gabriel Śrama
II m      Dominik Dutkiewicz
IV m     Marco Cecere

Dodatkowe klasyfikacje

II gimnazjum
IIIm     Wiktoria Kromolicka i Maciej Glonek

I gimnazjum
I m      Albert Warzocha
II m     Wojtek Wiatr
III m    Jakub Wojciechowski

Wyniki uzyskane przez naszych zawodników:

50m kraul dziewczyn
II m     Kornelia Trafas
IV m    Wiktoria Kromolicka

50m kraul chłopców
I m      Dominik Dutkiewicz
IV m    Gabriel Śrama

200m delfin
I m      Albert Warzocha
II m     Maciej Glonek

200m grzbiet
I m       Kornelia Trafas i Marco Cecere
II m      Wiktoria Król

200m klasyczny
II m     Martyna Jujeczka

200m kraul
I m     Dominik Dudkiewicz
II m    Gabriel Śrama

 

15 kwietnia 2015 rWągrowiec       3 edycja 


Uczniowie pływali 400 m stylem zmiennym oraz w sztafecie 4 x 100 m stylem dowolnym.

K. S. Warta Poznań zajmuje    I  miejsce  37 709 pkt

Trzy pierwsze miejsca zajęli na 400 m stylem zmiennym:

I miejsce  Gabrierl Śrama 4:41,22

II miesjce Kornelia Trafas 5:13,62

II miejsce  Marco Cecere 4:51,34

III miejsce  Martyna Jujeczka 5:22,79

III miejsce  OLaf Gębka 4:53,28

 

I miejsce zajęła sztafeta dziewcząt na dystansie 4 x 100 m stylem dowolnym z czasem 4:14,53, a chłopcy zajęli II miejsce z czasem 3:46,56.

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/2014-2015/3gim.pdf


05.02.2015  2 edycja Poznań


Nasz Klub  reprezentowali uczniowie Gimnazjum nr 31 z klas I, II i III.

Komplet wyników
http://live.megatiming.pl/pietras…/…/02_05_poznan/wyniki.pdf

Na podium stawali:

Kategoria dziewcząt
100m delfin     - II m Kornelia Trafas
100m grzbiet   - I m Wiktoria Kromolicka, II m Dominika Sobala, III m Wiktoria Król
100m klasyk   - II m Joanna Bielewicz
100m kraul     - II m Monika Samól, III m Martyna Jujeczka
200m zm        - II m Kornelia Trafas

Kategoria chłopców
100m delfin     - I m Gabriel Śrama
100m grzbiet  - I m Marco Cecere, II m Wojtek Wiatr, III m Maciej Glonek
100m kraul     - I m Dominik Dudkiewicz, II m Olaf Gębka
200m zm        - I m Gabriel Śrama, II m Dominik Dudkiewicz, III m Olaf Gębka

Wielu zawodników pobiło swoje rekordy życiowe.


24.10.2014 1 edycja Rawicz


24 paźdzernika 2014 br. w Rawiczu odbyła się pierwsza edycja Wielkopolskiej Ligi Pływackiej klas gimnazjalnych.

K.S. Warta Poznań zajmuje I miejsce z 14 149 pkt.

Podopieczni trenerów Elżbiety Krakowiak, Przemysława Chodackiego i Mariusza Ludwiczka 12 razy stawali na podium.

Pierwsze miejsce zajęli:

Kornelia Trafas na 50 m st. motylkowym 0:30,21 i 400 m st. dowolnym 4:40,58

Wiktoria Kromolicka na 50 m st. grzbietowym 0:33,85

Gabriel Śrama na 50 m st.motylkowym 0:27,38

Marco Cecere na 50 m st. grzbietowym 0:29,69

Dominik Dutkiewicz na 50 m st. dowolnym 0:25,58 i 400 m st. dowolnym 4:19,11

Drugie miejsca zajęli:

Martyna Jujeczka na 50 m st. dowolnym 0:29,01

Olaf Gębka na 50 m st. motylkowym 0:28,74

Wojciech Wiatr na 50 m st. grzbietowym 0:31,24

Trzecie miejsce zajęli:

Joanna Bielewicz na 50 m st. motylkowym 0:32,06

Monika Samól na 50 m st. dowolnym 0:29,43


Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/2014-2015/1gim.pdf