WLP klas VI 14/15

13.06. 2015 r. Leszno     4 edycja  

Podopieczni trenera Grzegorza Płóciniaka pływali 400 m stylem zmiennym.

K. S. Warta Poznań zajął I miejsce z 41 691 pkt.

 

Wyniki na 400 m stylem zmiennym:

dziewczęta

I miejsce Zuzanna Sobiak 5:34,71

III miejsce Zuzanna Urbanek 5:50,01

IV miejsce Patrycja Matuszczak 5:52,81

V miejsce Weronika Strzyżewska 5:53,51

VI miejsce Cecylia Trafas 5:56,42

VII miejsce Oliwia Augustyniak 6:01,08

IX miejsce Maja Kopańska 6:04,36

 

chłopcy

I miejce  Piotr Lesicki 5:29,42

II miejsce Olgierd Bajerlein 5:33,30

IV miejsce Krzystzof Łuczak 5:38,86

VI miejsce Antoni Alves 5:46,09

 

W klasyfikacji ogólnej dziewcząt I miejsce zajęła Zuzanna Sobiak, II miejsce Zuzanna Urbanek, III miejsce Patrycja Matuszczak,  IV miejsce Cecylia Trafas i VIII miejsce Weronika Strzyżewska.

 

W klasyfikacji chłopców I miejsce zajął Krzysztof Łuczak, a IV miejsce Olgierd Bajerlein.

 

 Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/2014-2015/4kl6.pdf

12.03.2015        3 edycja Głogów

Sportową Szkołę Podstawową reprezentowali uczniowie z klasy VI b, podopieczni trenera Grzegorza Płóciniaka.

K.S. Warta po trzech edycjach zajmuje I miejsce z 35 893 pkt.

Na 100 m stylem klasycznym:

II miejsce zajęła Patrycja Matuszczak 1:24,09

IV  miejsce zajęła Zuzanna Sobiak 1:28,00

V miejsce zajęła   Maja Kopańska 1:28,19

VI miejsce  zajęła Zuzanna Urbanek 1:29,25 

 

I miejsce zajął Olgierd Bajerlein 1:20,13  

III miejsce zajął  Tytus Dopierała 1:23,05 

IV miejsce zajął Krzysztof Łuczak 1:25,71

V miejsce zajął  Maksymilian Rybacki 1:25,81 

 

Na 100 m stylem dowolnym

I miejsce Zuzanna Sobiak 1:07,16

III miejsce zajęła   Cecylia Trafas 1:09,61

IV miejsce  zajęła  Iga Krzysztofiak 1:10,15

V  miejsce zajęła  Patrycja Matuszczak 1:10,17

VII miejsce zająła Zuzanna Urbanek 1:11,23

VIII miejsce zajęła  Weronika Strzyżewska 1:11,59 

 

III miejsce zajął  Krzysztof Łuczak 1:04,47

IV miejsce zajął  Maksymilian Rybacki 1:06,20

V miejsce zajął  Tytus Dopierała 1:07,23

VII miejsce zajął   Piotr Lesicki 1:07,47

 

Sztafety dziewcząt i chłopców 4 x 50 m stylem zmiennym zajęły I miejsca z czasem 2:19,29 i 2:15,25

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/2014-2015/3kl6.pdf

 

18.12.2014    2  edycjaWągrowiec

Rywalizacja odbywała się na dystanach 100 m stylem motylkowym i 100 m stylem grzbietowym oraz  w sztfecie 4 x 50 m stylem dowolnym.

K. S. Warta Poznań zajmuje I miejsce z 21 155 pkt.

Wyniki:

100 m stylem motylkowym

I miejsce       Zuzanna Urbanek              1:16,55 
II miejsce      Zuzanna Sobiak                 1:20,07 
III miejsce     Oliwia Augustyniak            1:20,99 
V miejsce      Weronika Strzyżewska       1:22,50 
VII miejsce    Patrycja Matuszczak          1:25,56 
VIII miejsce   Lena Dutkiewicz                 1:25,72 
IX miejsce     Iga Krzysztofiak                 1:26,66 
X miejsce      Cecylia Trafas                    1:27,43 
  
 I miejsce      Krzysztof Łuczak               1:12,53 
II miejsce      Antoni Alves                      1:18,21 
VI miejsce     Olgierd Bajerlein               1:21,46 
VII miejsce    Tytus Dopierała                 1:23,94 
 
 
100 m stylem grzbietowym

II miejsce       Zuzanna Urbanek            1:17,31 
III miejsce      Cecylia Trafas                 1:17,44 
VII miejsce     Zuzanna Sobiak              1:19,88 
IX miejsce      Iga Krzysztofiak              1:20,50 
 
I miejsce        Krzysztof Łuczak            1:11,56 
III miejsce      Antoni Alves                    1:15,32 
IV miejsce      Maksymilian Rybacki      1:16,56 
VIII miejsce    Tytus Dopierała              1:21,28 
 

Sztafety dziewcząt i chłopców  4 x 50 m stylem dowolnym zajęły I miejsca z czasem 2:09,74 i 2:02,75.

 Szczególowe wyniki znajdują sie na stronie: http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/2014-2015/2kl6.pdf
 

30.10.2014  2 edycja Rawicz


Podopieczni trenera Grzegorza Płóciniaka pływali 50 m wybranym stylem i 400 m stylem dowolnym.

K.S.Warta Poznań zajmuje I miejsce z 12 053 pkt.

Podopieczni trenerów Mikołaja Wilczka i Grzegorza Płóciniaka 10 razy stawali na podium.


Drugie miejsce zajęli:

Iga Krysztofiak na 50 m st. dowolnym 0:31,55

Tytus Dopierała na 50 m st. dowolnym 0:31,11; 100 m st. klasycznym 1:25,99 i 50 m st. klasycznym 0:38,60

Wiktoria Celmer na 50 m st. grzbietowym 0:36,84

sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym 2:31,56 w składzie: Maria Szczepańska, Zuzanna Kuźma, Wiktoria Celmer i Iga Krysztofiak

Trzecie miejsca zajęli:

Maria Szczepańska na 100 m st. klasycznym 1:35,65

Kacper Matysiak na 50 m st. grzbietowym 0:38,79

Maria Szczepańska na 50 m st. klasycznym 0:42,92

sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym 2:31,03 w składzie: Kacper Haidar, Kacper Matysiak, Tytus Dopierała i Aleks Sówka


Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://live.megatiming.pl/rutkowski/2014/10_26_gorzow/index.html