WLP klas IV 14/15

23 maja 2015 r. Leszno     4 edycja 
 

K. S. Warta Poznań zajął I miejsce z 30 550pkt.

W klasyfikacji ogólnej dziewcząt I miesjce zajęła Agnieszka Staszak,

III miejsce Emilia Nowak,

VI miejsce Nicole Hirsch,

VII miejsce Zofia Waskowska i

X miejsce Nicole Tyczyńska.

Wśród chłopców I miejsce zajął Gustaw Warzocha,

II miejsce Oliwier Cichocki,

III miejsce Jakub Zimiński,

V miejsce Tytus Trafas,

VIII miejsce Daniel Gieriatowicz i

IX miejsce Stanisław Bartosik.

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie:http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/2014-2015/4kl4.pdf

 

18.03.2015         3 edycja Głogów

Uczniowie z klasy IV b Sportowej Szkoły Podstaowej nr 14 wystartowali  18 marca 2015 r. w Głogowie w Wielkopolskiej Lidze Pływackiej.

Podopieczni trenerki Galiny Kawczyńskiej pływali 100 m stylem zmiennym i startowali w sztafecie 8 x 100 m stylem dowolnym.


Na 100 m stylem zmiennym:

I miejsce zająła Agnieszka Staszak 1:24,80

III miejsce zajęła Emilia Nowak 1:30,12

VIII miejsce zajęła Kaludia Najdek 1:32,70

 

I miejsce zajął  Gustaw Warzocha 1:25,32

II miejsce zajął   Jakub Zimiński 1:25,96 340

III miejsce zajął  Oliwier Cichocki 1:28,16

IV miejsce zajął Daniel Gierjatowicz 1:29,04

VI miejsce zajął   Stanisław Bartosik 1:30,38

X miejsce zajął Tytus Trafas 1:31,83 

 

 I miejsce zajęła sztafeta 8 x 100 m stylem dowolnym z czasem 10:59,63

Agnieszka Staszak, Tytus Trafas, Daniel Gierjatowicz, Zofia Waśkowska, Emilia Nowak, Oliwier Cichocki i Gustaw Warzocha.

IV miejsce zajęła sztafeta z czasem 11:40,03 w składzie:  Filip Glapa, Klaudia Najdek, Łukasz Kowalski, Nicole Tyczyńska, Nicole Hirsch, Antoni Eliszewski, Sonia Widerak i Stanisław Bartosik.

 Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/2014-2015/3kl4.pdf


 18.12.2014             2 edycja Poznań 

Podopieczni trenerki Galiny Kawczyńskiej pływali 50 m stylem motylkowym i 50 m stylem dowolnym oraz pływali w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym.

K.S. Warta Poznań zajmuje I miejsce 18 630 pkt.

Wyniki:

I miejsce              Agnieszka Staszak    0:39,92 
III miejsce            Nicole Hirsch             0:41,86
VIII miejsce          Emilia Nowak            0:43,57 
X miejsce Zofia     Waśkowska              0:44,56 
  

 I miejsce             Jakub Zimiński            0:39,76

II miejsce             Tytus Trafas               0:42,23

III miejsce            Gustaw Warzocha      0:43,00 

IV miejsce            Oliwier Cichocki         0:43,80 

VII miejsce           Daniel Gierjatowicz     0:44,83 
VIII miejsce          Stanisław Bartosik      0:45,23 
X miejsce             Antoni Eliszewski        0:46,08 
XI miejsce            Filip Glapa                  0:46,70 
 
 
50 m stylem dowolnym 

I miejsce             Emilia Nowak            0:35,26 
II miejsce            Agnieszka Staszak    0:35,28 
VIII miejsc          Nicole Hirsch             0:38,29
IX miejsce          Sonia Widerak           0:38,64
 
I miejsce            Gustaw Warzocha       0:35,13 
IV miejsce          Antoni Eliszewski        0:35,99 
VI miejsce         Tytus Trafas                0:36,23
VIII miejsce       Oliwier Cichocki           0:36,39 
 
Sztafety dziewcząt i chłopców 4 x 50 m stylem zmiennym zajęły I miejsca 2:49,82 i 2:42,48
 

Szczegółowe wyniki znajdują sie na stronie: http://www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/2014-2015/2kl4.pdf


07.11.2014. 1 edycja Rawicz


7 listopada 2014 r. w Rawiczu odbyła się pierwsza edycja Wielkopolskiej Ligi Pływackiej klasa IV.

Podopieczni trenerki Galiny Kawczyńskiej pływali 50 m st. grzbietowym i 50 m st. klasycznym oraz startowali w sztafecie 8 x 25 st. dowolnym.

K. S. Warta Poznań po pierwszej edycji zajmuje I miejsce z 9 605 pkt.

Na 50 m st. grzbietowym

I miejsce zajęła Agnieszka Staszak 0:40,25

II miejsce Emilia Nowak 0:41,41,

a wśród chlopców I miejsce zajął Gustaw Warzocha 0:40,86 i

III miejsce Oliwier Cichocki.

Dystans 50 m st. klasycznym trzy pierwsze miejsca zajęły zawodniczki z klasy IV b

Klaudia Najdek 0:46,08

Emilia Nowak 0:46,08

Agnieszka Staszak 0:46,31.

Wśród chłopców I miejsce zajął Gustaw Warzocha 0:44,44, a II miejsce zajął Oliwier Cichocki 0:44,58.

Sztafeta 8 x 25 m st. dowolnym zajeła I miejsce z czasem 2:16,15.


Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie www.klubplywackiakwawit.eu/wyniki/2014-2015/1kl4.pdf