Szkolna Liga Pływacka 2014/2015

13 czerwca 2015 r. odbyła się ostatnia edycja Szkolnej Ligi Pływackiej klas pierwszych, drugich i trzecich.

Uczniowie z klas trzecich otrzymali pamiątkowe medale za 3-letnią naukę pływania w Sportowej Szkole Podstawowej nr 14.

Wyniki:

25 m stylem dowolnym dziewczęta  6-letnie

  1. Małgorzata Rybacka                            0:24,03
  2. Oliwia Kordalska                                  0:24,97
  3. Maja Kiśnierczak                                 0:28,62
  4. Maria Gajb                                          0:29,46
  5. Natasza Nowicka                                 0:29,82
  6. Zofia Kolińska                                     0:30,39
  7. Aleksandra Duda                                 0:31,41
  8. Barbara Sadowska                              0:32,00
  9. Maria Ostrowska                                  0:37,62
  10.  Nikola Straszewska                             0:40,09
  11.  Emma Wojtkowiak                              0:40,58
  12.  Daria Fechner                                   0:40,64
  13.  Otylia Stachowiak                              0:41,29
  14.  Emilia Ciesielska                                0:43,67
  15.  Wiktoria Stachowiak                           0:43,98
  16.  Zofia Balcer                                       0:46,37
  17.  Hanna Andrzejewska                          0:36,60 z przyborem
  18.  Amelia Krzesińka                               0:40,70 z przyborem
  19.  Gabriela Jarecka                                0:49,50 z przyborem
  20.  Agata Szymkowiak                             0:57,86 z przyborem

 25 m styem dowolnym chłopcy 6-letni

  1. Mikołaj Litoborski                              0:26,06
  2. Łukasz Rudkiewicz                            0:26,28
  3. Adam Chybiński                                0:27,56
  4. Wiktor Plewiński                                0:29,41
  5. Denis Mendelski                                0:29,46
  6. Hybert Szmyt                                    0:31,38
  7. Wiktor Skolasiński                             0:31,57
  8. Wojciech Walczak                            0:33,28
  9. Maksymilian Kluj                               0:34,13
  10. Maksym Michałowski                         0:34,38
  11. Mateusz Tyczyński                            0:34,67
  12. Alan Ulatowski                                   0:36,75
  13. Maksymilian Grzeszkowiak                 0:39,10
  14. Nikita Bielienkov                                 0:42,16 z przyborem
  15. Kzysztof Czech                                 0:57,51 z przyborem 

25 m stylem dowolnym dziewczęta 7-letnie

  1. Sandra Mytkowska                                  0:28,98
  2. Nadia Smakulska                                     0:29,36
  3. Adrianna Gawryl                                      0:32,10
  4. Zuzanna Szpielewicz                                0:32,24
  5. Anna Spychała                                        0:33,56
  6. Anastazja Kołodziejczak                           0:34,13
  7. Anna Ratajczak                                       0:34,27

 25 m stylem dowolnym chłopcy 7 –letni

  1. Mikołaj Liberski                                        0:20,25
  2. Olaf Kosiorek                                           0:23,06
  3. Marcel Wojtkowiak                                   0:24,82
  4. Kamil Szafrański                                      0:25,28
  5. Tymoteusz Siekierczak                             0:25,34
  6. Miłosz Krzywania                                     0:26,38
  7. Jan Wróbel                                             0:27,04
  8. Julian Januszewski                                  0:27,36
  9. Filip Koziński                                           0:29,45
  10.  Kacper Ligmanowski                               0:32,05
  11. Wojciech Napierała                                  0:35,50
  12.  Jaromir Stachowczyk                              0:35,57
  13.  Igor Zieliński                                           0:36,02
  14.  Ivo Kretkowski                                        0:38,02
  15.  Tomasz Latanowicz                                 1:19,06

 25 m stylem klasycznym klasy drugie dziewczęta

  1. Julia Nowak                                             0:25,06
  2. Marta Wrzeszyńska                                 0:26,04
  3. Karolina Herman                                     0:26,10
  4. Maja Rybak                                             0:26,84
  5. Wiktoria Kolańczyk                                  0:29,65
  6. Zuzanna Duhr                                         0:30,50
  7. Agata Czajka                                          0:30,55
  8. Natalia Celemer                                      0:31,16
  9. Oliwia Kwietniewska                                0:33,06
  10.  Dominika Krakowska                              0:33,08
  11.  Marta Szeszuła                                     0:36,76
  12. Weronika Krakowska                             0:37,02
  13.  Zofia Wojtyla                                        0:37,37
  14. Marta Maslińska                                    0:38,86
  15.  Maja Begier                                         0:43,66

25 m stylem klasycznym klasy drugie chłopcy

  1. Marcel Borkowski                                    0:24,03
  2. Filip Chruściel                                         0:25,68
  3. Maksymilian Budny                                 0:25,72
  4. Maksymilian Witczak                               0:26,86
  5. Ivo Grebiennicov                                     0:27,38
  6. Bartosz Jarecki                                       0:27,69
  7. Oskar Szuba                                           0:27,75
  8. Piotr Andrzejewski                                   0:28,06
  9. Jan Twardowski                                       0:28,27
  10. Filip Kowalak                                           0:28,20
  11. Szymon Krasowski                                  0:29,36
  12. Tymon Alves                                           0:29,92
  13.  Filip Perkowski                                       0:29,96
  14.  Maciej Godlewski                                   0:30,29
  15.  Szymon Olejnik                                      0:30,72
  16.  Jakub Chrzan                                        0:31,29
  17.  Kajetan Krucki                                       0:31,43
  18.  Bartosz Tomaszewski                             0:31,14
  19.  Antoni Rydz                                          0:32,20
  20. Antoni Kałek                                          0:32,23
  21. Artur Zimniewicz                                    0:32,28
  22. Eryk Wardeński                                     0:33,44
  23. Antoni Bilski                                          0:33,73
  24. Antoni Wiśniewski                                 0:35,07
  25. Igor Pielich                                           0:38,98

 100 m stylem zmiennym klasy trzecie dziewczęta

  1. Malwina Mikołajczak                               1:46,51
  2. Anna Onoszko                                       1:48,55
  3. Anna Łaskarzewska                               1:51,85
  4. Zuzanna Cierniak                                  1:52,10
  5. Aleksandra Tomaszewska                       1:52,91
  6. Małgorzata Passowicz                            1:53,23
  7. Joanna Czechyra                                  1:53,92
  8. Zuzanna Łukowska                                1:56,36
  9. Marta Hajducka                                     1:56,67
  10. Róża Ochocka                                       2:05,47
  11.  Bianka Imiołowska                                2:07,94
  12.  Anna Łukowska                                    2:14,31

 100 m stylem zmiennym klas trzecich chłopcy

  1. Jakub Skolasiński                                1:33,12
  2. Maksymilian Bajerowicz                        1:36,77
  3. Hubert Skrzypczak                               1:39,08
  4. Kajetan Mika                                        1:39,69
  5. Tomasz Olejnik                                     1:48,00
  6. Mateusz Rybacki                                  1:49,16
  7. Mikołaj Rudzki                                      1:53,26
  8. Maciej Kubot                                       1:53,60
  9. Adam Skrzypczak                               1:57,60
  10. Julian Gabrusiewicz                             2:03,10
  11. Oskar Straszewski                               2:09,51
  12. Jan Bartosik                                        2:13,03

25 kwietnia 2015 r.  druga edycja Szkolnej Ligi Pływackiej klas pierwszych


Podopieczni trenerki Olgi Janikowskiej pływali 50 m stylem grzbietowym.

Za trzy pierwsze miejsca uczniowie otrzymali medale, a pierwszych szceściu uczestników otrzymało dyplomy.

Pierwsza trójka dziewcząt i chłopców otrzymała torbę ze zdrową żywnością ufundowaną przez producenta marki Kupiec.

Wyniki:

50 metrów stylem grzbietowym

 DZIEWCZĘTA 6 lat

1          Małgorzata Rybacka                  1:02,37              93

2          Oliwia Kordalska                       1:04,55              84

3          Maria Gajb                                1:04,85              83

4          Maja Kuśnierczak                      1:06,80              76

5          Natasza Nowicka                       1:09,80              66

6          Barbara Sadowska                    1:12,88              58

7          Otylia Stachowiak                      1:13,33              57

8          Maria Ostrowska                       1:13,64              56

9          Zofia Kotlińska                          1:13,92              56

10         Amelia Krzesińska                     1:14,83              54

11         Nikola Straszewska                   1:15,30              53

12         Oliwia Twardowska                    1:17,07              49

13         Aleksandra Duda                       1:17,42              49

14         Wiktoria Stachowiak                  1:17,43              49

15         Emilia Ciesielska                       1:19,19              45

16         Emma Wojtkowiak                     1:20,30              44

17         Zofia Balcer                              1:21,36              42

18         Daria Fechner                            1:23,48              39

19         Hanna Andrzejewska                  1:28,99              32

20         Gabriela Jarecka                       1:33,88              27

 

DZIEWCZĘTA 7 lat

1          Zuzanna Szpilewicz                    1:00,66              101

2          Nadia Smakulska                      1:01,43              97

3          Sandra Mytkowska                    1:09,04              69

4          Anna Ratajczak                         1:10,76              64

5          Anna Spychała                          1:11,86              61

6          Anastazja Kołodziejczak            1:17,58              48

7          Adrianna Gawryl                        1:23,95              38

8          Magdalena Jakóbczak               1:45,11              19

CHŁOPCY 6 lat 

1          Mikołaj Litoborski                      1:00,37              71

2          Wiktor Plewiński                        1:00,73              70

3          Łukasz Rutkiewicz                     1:02,18              65

4          Hubert Szmyt                            1:02,19              65

5          Adam Chybiński                        1:04,15              59

6          Maksymilian Kluj                       1:04,20              59

7          Denis Mendelski                        1:05,20              56

8          Maksym Michałowski                 1:09,20              47

9          Maksymilian Grzeszkowiak         1:10,76              44

10         Feliks Turajski                           1:11,83              42

11         Wojciech Walczak                     1:15,66              36

12         Alan Ulatowski                          1:15,79              36

13         Kuba Nowakowski                     1:16,76              35

14         Mateusz Tyczyński                    1:18,99              32

15         Maksymilian Kulawski                1:23,35              27

16         Krzysztof Czech                        1:27,14              24

17         Nikita Bielienkov                        1:35,23              18

18         Dominik Grzesiak                      1:42,36              15

 

CHŁOPCY 7 lat

1          Mikołaj Liberski                         0:51,34              115

2          Olaf Kosiorek                            0:55,67              90

3          Julian Januszewski                    0:59,80              73

4          Marcel Wojtkowiak                    1:00,73              70

5          Miłosz Krzywania                       1:01,22              68

6          Jan Wróbel                               1:01,66              67

7          Kamil Szafrański                       1:04,06              59

8          Filip Kozinski                            1:06,36              53

9          Wojciech Napierała                    1:07,13              52

10         Jaromir Stachowczyk                 1:09,64              46

11         Tomasz Latanowicz                   1:13,62              39

12         Igor Zieliński                             1:19,86              31

13         Kacper Ligmanowski                 1:20,39              30

14         Ivo Kretkowski                          1:20,78              30

28 marca 2015 r.  druga edycja Szkolnej Ligi Pływackiej.
 
Uczniowie z klas II pływali 50 m stylem dowolnym, a klas trzecich 100 m stylem klasycznym.

100 m stylem klasycznym - klas trzecich

  

1.                Cierniak  Zuzanna                   2:02,37

2.                Łukowska Zuzanna                 2:03,02

3.                Hajducka Marta                      2:04,82

4.                Łaskarzewska  Anna               2:05,46

5.                Passowicz Małgorzata             2:08,08

6.                Onoszko Anna                        2:09,60

7.                Tomaszewska  Aleksandra      2:10,48

8.                 Ślifińska  Wiktoria                 2:19,26

9.                 Łukowska Anna                     2:20,49

10.              Czechyra Joanna                     2:41,32

                                                                                           

1.                Skolasiński  Jakub                    1:40,89

2.                Bajerowicz Maksymilian         1:47,85

3.                Skrzypczak Hubert                   1:49,97

4.                Koczorowski Karol                  1:54,80

5.                Olejnik Tomasz                        1:56,10

6.                Chałupka Aleksander               2:02,51

7.                Dudzic Tomasz                        2:05,20

8.                Bartosik Jan                             2:08,61

9.                Stefaniak Maciej                     2:10,33

10.              Skrzypczak Adam                   2:14,80 

50 m stylem dowolnym - klas drugich

 

1.         Nowak Julia                          0:45,91

2.        Wrzeszczyńska Marta             0:47,45

3.        Kolańczyk Wiktoria                 0:48,53

4.        Czajka Agata                         0:51,13

5.        Herman Karolina                    0:51,80

6.        Rybak Maja                           0:52,86

7.        Nieczyporowska Zofia             0:53,55

8.       Celmer Natalia                        0:55,50

9.       Szeszuła Marta                       0:56,15

10.        Krakowska Weronika             1:03,10

11.        Wojtyla Zofia                        1:07,02

12.       Krakowska  Dominika            1:09,79

13.          Begier  Maja                        1:22,45

14.         Maślińska  Marta                  1:30,29

 

 1.          Budny Maksymilian                0:42,51

2.           Szuba Oskar                         0:44,86

3.            Andrzejewski Piotr                0:46,12

4.            Turajski Wiktor                     0:46,88

5.             Jarecki Bartosz                    0:48,42

6.              Krasowski Szymon              0:49,04

7.              Borkowski Marcel                0:49,57

8.              Witczak Maksymilian            0:49,92

9.              Twardowski Jan                  0:51,31

10.            Grebiennicov  Ivo                 0:51,36

11.            Chruściel Filip                      0:51,86

12.            Kałek Antoni                        0:52,69

13.            Godlewski Maciej                0:52,86

14.            Zimniewicz Artur                  0:53,36

15.            Kowalak Filip                      0:54,38

16.            Bilski Antoni                        0:56,57

17.            Olejnik Szymon                   0:56,73

18.            Alves Tymon                      0:57,86

19.            Perkowski Filip                   0:57,92

20.            Rydz Antoni                        0:59,95

21.           Tomaszewski Bartosz           1:06,72

22.            Chrzan Jakub                     1:12,29

23.            Kosicki Filip                        1:15,64

24.            Pielich Igor                         1:17,37

6 grudnia 2014 r. odbyła się pierwsza edycja Szkolnej Ligi Pływackiej klas drugich i trzecich -

Mikołajkowe Zawody Pływackie.

Uczniowie z klas drugich pływali 50 m stylem grzbietowym, a klas trzecich 100 m stylem dwolonym.


KLASA II          50 metrów stylem grzbietowym

 

DZIEWCZĘTA

1          Marta Wrzeszczyńska                            0:52,82

2          Karolina Herman                                    0:53,43

3          Julia Nowak                                            0:54,06

4          Wiktoria Kolańczyk                                0:54,08

5          Maja Rybak                                             0:55,37

6          Agata Czajka                                           0:58,02

7          Zuzanna Duhr                                         0:59,40

8          Marta Szeszuła                                       1:03,84

9          Zofia Wojtyla                                          1:06,81

10         Weronika Krakowska                           1:10,24

11         Dominika Krakowska                           1:10,46

12         Maja Begier                                           1:10,64

13         Oliwia Kwietniewska                           1:20,23

14         Marta Maślińska                                    1:25,09

 

CHŁOPCY

1          Maksymilian Budny                               0:48,45