Nagrodzeni

Na uroczystej akademii 15.09.2012 r.  z okazji 100-lecia KS WARTA zostały wręczone następujące odznaczenia:


Medale Polskiego Komitetu Olimpijskiego  „ Za zasługi dla Polskiego Ruchu  Olimpijskiego"

złote:

      KS WARTA 

      Jerzy Wybieralski

      Rafał Szukała

srebrne:

      Izabela Łukomska – Pyżalska

      Lidia Dudziak

      Ewa Andrzejewska

      Jerzy Wybieralski

      Andrzej Ptak

      Jan Górny

      Andrzej Gajewski

      Leszek Szymkowiak

      Andrzej Olszewski

brązowe:

      Andrzej Witkowski

      Leszek Jarosławski

      Dariusz Bresiński

 

 Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego  

      KS WARTA

      Roman Luty

      Henryk  Płotkowiak

      Ryszard Rybarczyk

 

Honorowa Odznaka – Wierni Tradycji

            KS WARTA

 

 

Godność CZŁONKA HONOROWEGO KLUBU  otrzymali:

Zygmunt Cichosz- przedsiębiorca, wielki przyjaciel WARTY

Andrzej Gładysz- działacz sekcji piłki nożnej, oddany WARCIE

Antoni Karwacki- działacz sekcji hokeja na trawie, działacz i sympatyk klubu

Jan Kosmowski- działacz sekcji pływackiej, wieloletni  oddany kierownik          sekcji

Henryk Łobza- lekkoatleta, były wiceprezes klubu , uczestnik wszystkich          jubileuszy począwszy od 25- lecia.

Zbigniew Orywał- olimpijczyk, lekkoatleta, wielokrotny mistrz i rekordzista     Polski

Stanisław Wiktor- sekcja gimnastyczna, wieloletni kierownik sekcji

 

 Decyzją zarządu Klubu  ZŁOTYMI  ODZNAKAMI   KLUBU  uhonorowano:

Prezydent  Miasta  Poznania Ryszard Grobelny         

sekcja pływacka

                  Klemińska Alicja                

                  Urbańska Barbara                     

                  Zabłocka Barbara                       

                  Szymańska Hanna                   

                  Cichoński Andrzej                   

                  Szymański Michał                    

                  Kacper Majchrzak

sekcja kajakowa

                  Aneta Konieczna              

                  Ewelina Wojnarowska           

                  Tomasz Kaczor                        

                  Beata Lewicka- Płaczek         

                  Andrzej Klimaszewski             

                  Andrzej Gajewski                   

                  Maciej Tomyślak                    

                  Zdzisław Tomyślak                  

sekcja piłki nożnej

                  Łukomska Pyżalska Izabella           

                  Jakub Pyżalski                          

                  Dorożała Ryszard                   

                  Pawlak Krzysztof                     

                  Żurawski Maciej                     

                  Nowak Eugieniusz                  

sekcja tenisa ziemnego

                  Leszczyński Stanisław         

                  Nowaczyk Andrzej                   

                  Gąsiorek Jacek                           

                  Jagielski Maciej                         

sekcja szermiercza

                  Witkowski Łukasz         

                  Witkowski Andrzej                    

                  Borski Mieczysław                     

                  Feruga Marek                               

                  Orepiuk Eliza                               

                  Vetulani Zygmunt                      

                  Witkowski Mateusz  

sekcja hokeja na trawie               

                  Hrynyk  Anna               

                  Markiewicz Dariusz                     

                  Wachowiak Henryk                     

                  Pohl Andrzej                                 

                  Połczyński Tomasz                     

                  Stawujak Hieronim  

sekcja lekkoatletyczna         

                  Martinek Włodzimierz     

                  Najderek  Stefan                    

                  Handke Michał                       

                  Zieliński Piotr                        

                  Olsztyńska  Joanna         

sekcja gimnastyki   

                  Majchrzak Stefania 

                  Zieliński Wojciech

sekcja koszykówki

                  Kubicki Edward  

                  Trojanek Marian

 

 

Statuetki  w rankingu dla najlepszych  zawodników  stulecia  Klubu Sportowego WARTA otrzymali:

Marek Łbik

Rafał Szukała – odebrała mama Rafała p. Halina Sajewska

Rafał Piszcz-   - odebrał członek rodziny   p. Włodzimierz Marszałkiewicz

 

Odznaczenia Polskiego Związku Piłki Nożnej

Dla Klubu Sportowego WARTA – Odznaczenie Diamentowe

Medal srebrny – Za wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej Łuczak Tadeusz

Medal brązowy- Za wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej    Żurawski Andrzej

Złota Honorowa Odznaka PZPN   Krystkowiak Feliks

Srebrna Honorowa Odznaka PZPN  Majewski Karol i Śmiglak Zbigniew

Brązowa Honorowa Odznaka PZPN Myśliński Mirosław