Festyn

100-lecie KS WARTA   Po uroczystościach  w auli UAM przyszedł czas na festyn zorganizowany przez panią Izabellę Łukomską-Pyżalską, prezes sekcji piłki nożnej KS WARTA, na Łęgach Dębińskich. Na tę imprezę mógł przyjść każdy  i oczywiście publiczność nie zawiodła, było około stu tysięcy osób a do tego pogoda była sprzyjająca. Przychodziły całe rodziny a maluchy miały prawdziwy raj w wesołym miasteczku. Niezliczona ilość atrakcji była skierowana do małych i dużych uczestników festynu. Można było dostać autografy piłkarzy, kupić gadżety "warciański" oraz oddać krew. Hucznie świętowano  stulecie Klubu, zaczęto obchodami XV Dni Lwowa i Kresów oraz pokazem tanecznym "Warcianek" . Po oficjalnym rozpoczęciu, które prowadziła osobiście pani Izabella wystąpił Teatr Variete z Markiem Cyrissem w roli głównej.   Nasi piłkarze mieli również okazję sprawdzić się w roli modeli i w strojach retro prezentowali się na scenie przed publicznością. Wychodziło im to  wspaniale. Były różne konkursy, licytacje i występy kabaretu HONOTU. Około godziny 17 rozpoczęły się koncerty: Babilonu, 52 Dębiec, Trubadurów- przy ich muzyce nawet gdzieś tam w tłumie ludzie tańczyli, Blue Cafe i Perfectu. Można było usłyszeć zarówno stare znane szlagiery  artystów jak i coś nowego.

Po uroczystym resume nastąpił pokaz sztucznych ogni. Oczy wszystkich były skierowane na niebo, gdzie tysiące różnokolorowych barw rozświetlało je a wszystko to przy akompaniamencie najnowszego hymnu Zielonych.  Wspaniałe widowisko!!!

Imprezy nadszedł kres. Większość,  w dobrych nastrojach, wracała do domu a część została i wzięła udział w silent disco.


 Zapraszamy do GALERII

 

Warto było być w tym dniu z WARTĄ