Cegiełka

KS WARTA Cegiełki na sport młodzieżowy

Klub Sportowy WARTA w swojej stuletniej historii poszczycić się może wieloma olimpijczykami oraz medalistami Igrzysk Olimpijskich takimi jak: Rafał Piszcz, Rafał Szukała czy obecny prezes Klubu Marek Łbik.

W WARCIE   aktywnie  działa sześć sekcji: szermierka, hokej na trawie, kajakarstwo, pływanie, tenis ziemny oraz piłka nożna. Każda z sekcji współpracuje z różnymi szkołami na terenie Poznania i okolic prowadząc zajęcia dla najmłodszych. Celem tego przedsięwzięcia jest propagowanie sportu oraz zachęcanie  w ten sposób dzieci oraz młodzież do zdrowego trybu życia i uprawiania którejś z dyscyplin.

Ostatnie lata ciężkiej  pracy trenerów oraz zawodników zaowocowały nominacją trzech osób na Igrzyska Olimpijskie do Londynu w 2012. Osobami tymi były: Aneta Konieczna, Tomasz Kaczor oraz Kacper Majchrzak. Równie dobrze zapowiadają się inni, młodsi zawodnicy uprawiający sport w naszym Klubie. Pragniemy jak najlepeij przygotować oraz stworzyć optymalne warunki  dzieciom i młodzieży trenującym pod herbem WARTY do zdobywania jak najwyższych osiągnięć.

 


Siłą Klubu są jego zawodnicy - pomóżmy im rozwinąć umiejętności i talent,

by wspólnie odnosić sportowe sukcesy!!!

 

Cegiełki nabywać można w Klubie Sportowym WARTA

ul. Droga Dębińska 12 w Poznaniu

w dziale księgowości w godz. 800 - 1300