Zostań naszym sponsorem

Sekcja Szermiercza Klubu Sportowego Warta Poznań zaprasza do współpracy w zakresie sponsoringu. Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie Państwa uznanie i miejsce w strategii marketingowej. Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą Sekcją przyniesie korzyści firmie oraz jej wizerunkowi.

"Warta" Poznań to klub ogromnych możliwości. Mając pod opieką najbardziej uzdolnioną młodzież, stajemy się najsilniejszą sportową marką w regionie. Poprzez głośne sukcesy naszych zawodników jesteśmy znani nie tylko w Polsce, ale także wychodzimy poza granice kraju.Naszym celem jest rozwój klubu, który ze względu na posiadany potencjał, ma szansę stać się najsilniejszym ośrodkiem szkolenia młodzieży w całej Wielkopolsce.Ogromnym atutem KS Warta Poznań jest profesjonalna wymiana informacji z mediami, którą zapewniamy poprzez współpracę z najlepszymi w Polsce specjalistami od spraw marketingu sportowego.Pragniemy, aby przy państwa pomocy klub, który podczas prawie 100-letniej historii wychował blisko 50 olimpijczyków, wrócił do dawnej świetności. Jesteśmy przekonani, że z Państwa udziałem uda nam się osiągnąć wyznaczone cele, bo sami jesteśmy głęboko przekonani, że z Wartą warto.

Zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na kreowaniu wizerunku w oparciu o uzdolnioną młodzież uprawiającą szlachetny i efektowny sport.

Prosimy o kontakt, nasz przedstawiciel zaprezentuje ofertę marketingową.

szermierka@kswarta.pl