I OBÓZ SKOKÓW DO WODY

Opublikowano: 15/09/2015

W dniach 22-30.VIII.2015 w Świnoujściu odbył się I OBÓZ SKOKÓW DO WODY Klubu WARTA Poznań.

W obozie uczestniczyło 14 skoczków w wieku od 8 do 11 lat, którzy trenowali pod okiem trenera Szymona Paterka oraz trenera Andrzeja Olszewskiego. Każdy dzień rozpoczynał się o godz.7:30 kiedy to miał miejsce porannych rozruch na plaży połączony z kąpielą w morzu. Tak rozbudzeni skoczkowie wracali do hotelu na śniadanie, które znikało ze stołów w ekspresowym tempie. W zależności od warunków pogodowych treningi w ciągu dnia odbywały się albo na salce gimnastycznej lub też na świeżym powietrzu. Były to treningi ogólnorozwojowe oraz poprawiające technikę skoków.

Między treningami uczestnicy obozu spędzali czas na plaży, gdzie grali w piłkę siatkową, kąpali się w morzu oraz tworzyli pomysłowe budowle z piaskuJ. W czasie wolnym skoczkowie wraz z trenerami zwiedzali również okolice. Byli m.in. na latarni morskiej w Świnoujściu, na festiwalu rzeźb z piasku oraz po niemieckiej stronie w miastach Ahlbeck i Heringsdorf.

Cały obóz minął we wspaniałej atmosferze, a dzieci starały się jak mogły, aby sprostać zadaniom postawionym im przez obu trenerów.

Wszyscy spisali się na medal Uśmiech !

KS WARTA I OBÓZ SKOKÓW DO WODY, ŚWINOUJŚCIE 2015

KS WARTA I OBÓZ SKOKÓW DO WODY, ŚWINOUJŚCIE 2015

KS WARTA I OBÓZ SKOKÓW DO WODY, ŚWINOUJŚCIE 2015    KS WARTA I OBÓZ SKOKÓW DO WODY, ŚWINOUJŚCIE 2015

KS WARTA I OBÓZ SKOKÓW DO WODY, ŚWINOUJŚCIE 2015 KS WARTA I OBÓZ SKOKÓW DO WODY, ŚWINOUJŚCIE 2015

KS WARTA I OBÓZ SKOKÓW DO WODY, ŚWINOUJŚCIE 2015