OBÓZ SEKCJI SKOKÓW DO WODY W ŚWINOUJŚCIU

Opublikowano: 30/11/1899

OBÓZ SEKCJI SKOKÓW DO WODY W ŚWINOUJŚCIU 13-22.08.2017

W dzień wyjazdu, zebranie całej grupy na dworcu głównym PKP w Poznaniu poszło sprawnie.

Pociąg przyjechał w miarę punktualnie. Do domu wczasowego WARTA w Świnoujściu dotarliśmy ok. godz.15:00. Tego dnia jeszcze plażowaliśmy oraz byliśmy na krótkim spacerze.

Każdego następnego dnia o godzinie 7:00 była pobudka, 15min później wszyscy stali już zwarci i gotowi przed budynkiem i wybiegaliśmy na plażę na poranny rozruch. Po ćwiczeniach na plaży wszyscy chętnie wchodzili do wody. Zaznaczyć należy, że codziennie wchodziliśmy coraz głębiej. Po rozruchu ok. godziny 8:00, wracaliśmy do ośrodka na pyszne śniadanie, które wszyscy zjadali ze smakiem. Po śniadaniu był zawsze czas na poranną toaletę i sprzątanie pokoi. Następnie ok. 9:00 wyjeżdżaliśmy na wycieczki rowerowe. Jedna grupa podczas całego obozu przejechała w sumie 140km, a druga grupa 170km. Natomiast grupa 7 śmiałków (6 dziewczynek i 1 chłopiec) wybrali się na dodatkową, ekstremalną 51 kilometrową wycieczkę rowerową do Truskawkowego Landu w Koserow (Niemcy). Łącznie ta grupa pokonała dystans 206km.

Po wycieczkach rowerowych wracaliśmy (ok.13:30) na obiad, po którym mieliśmy czas wolny. W trakcie czasu wolnego dostawaliśmy telefony, aby móc zadzwonić do rodziców.

Po czasie wolnym - w zależności od pogody- albo wychodziliśmy na plażę, albo mieliśmy trening na salce gimnastycznej.

O 18:30 wracaliśmy do ośrodka na kolację, po której był zawsze apel. W trakcie apelu, nasi trenerzy podsumowywali każdy dzień obozu, nasze zachowanie dając nam pochwały lub też nagany.

Po apelu wychodziliśmy na wieczorny spacer na plażę, na promenadę lub na stronę niemiecką. Ok. 21:30 wszyscy byliśmy już wykąpani i w łóżkach.

Powrót do Poznania minął spokojnie. A na dworcu w Poznaniu czekali na nas nasi kochani rodzice

Kolejny obóz sekcji skoków do wody w KS WARTA uważamy za bardzo udany i już czekamy na następnyUśmiech