Aktualności

• Alicja Bajerlein na 3, a Franciszek Pokorski na 5 miejscu w Ogólnopolskim Turnieju we florecie dziewcząt i chłopców w Gdańsku

22-10-2017, Szermierka

22 października w Gdańsku rozegrane zostały Ogólnopolskie zawody we florecie dziewcząt i chłopców - ,,O Puchar Prezydenta Gdańska”. Nie zabrakło w nim reprezentantów naszej sekcji. Miło nam poinformować, że Alicja Bajerlein wywalczyła 3, a Franciszek...

›››  Czytaj więcej
  • III klubowy turniej Grand Prix Muszkieterów - zgłoszenia do 27 października do godz. 20.00 włącznie

Drodzy Zawodnicy! 27 października rozegrany zostanie III klubowy turniej z cyklu Grand Prix Muszkieterów 2017! Przyjmujemy zgłoszenia do startu!

• Boogie Boys wystąpią podczas Białego Balu

17-10-2017, Szermierka

Mamy wspaniałą niespodziankę dla wszystkich gości Białego Balu organizowanego już w najbliższą sobotę (21.10.2017) przez naszą sekcję. W trakcie naszej imprezy odbędzie się koncert zespołu Boogie Boys.

• Uwaga! Zajęcia 20 i 21 października (piątek i sobota) nie odbędą się

16-10-2017, Szermierka

Drodzy Zawodnicy i Rodzice! Informujemy, że wszystkie zajęciach szermiercze w dniach 20 i 21 października (piątek i sobota) nie odbędą się

• Katarzyna Matysiak zajęła czwarte miejsce w Drużynowym Pucharze Świata

13-10-2017, Szermierka

Polskie florecistki z Katarzyną Matysiak w składzie wywalczyły w czwarte miejsce w turnieju drużynowym Pucharu Świata Juniorek w Timisoarze. W składzie drużyny wystąpiły również: Marta Mech, Aleksandra Jeglińska oraz Renata Tomczak. Polki przegrały o 3...

• Informacje o konsultacji szkoleniowej w Gdańsku 11-14 października

06-10-2017, Szermierka

W związku z planowaną w dniach 11- 14 października 2017 konsultacją szkoleniową w Gdańsku publikujemy listę zawodników powołanych