Puchar WARTY – 01.04.2017r. – Termy Maltańskie

Opublikowano: 01/04/2017

Puchar WARTY – 01.04.2017r. – Termy Maltańskie

 

W zawodach wzięło udział prawie 600 zawodników z 34 klubów z całej Polski.

Zajęliśmy I miejsce w klasyfikacji medalowej - 40 medali:  9 złotych  20 srebrnych   11 brązowych

Kolejny zespół tych medali wywalczył 9 !!!

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://live.megatiming.pl/swiderski/2017/04_01_poznan/Medals.pdf

 

Nasi multimedaliści:

11 lat

Wiktoria Kolańczyk  - 2 medale: 1 złoty i 1 brązowy

Marta Hajducka - 2 srebrne medale

Malwina Mikołajczak - 2 srebrne medale 

Mateusz Rybacki - 1 złoty medal

Adam Skrzypczak - 1 złoty medal

Bartosz Jarecki - 1 złoty medal

Julian Gabrusewicz - 1 srebrny 

Marcel Borkowski - 1 srebrny medal

Anna Łąskarzewska - 1 srebrny medal

Wróblewski Franciszek 2 medale: 1 srebrny i 1 brązowy

Joanna Czechyra - 1 brązowy medal

Antoni Wiśniewski - 1 brązowy medal


10 lat

Marta Wrzeszczyńska  - 2 złote medale

Natalia Celmer  - 2 medale:  1 złoty i 1 srebrny

Filip Chruściel - 2 srebrne madale

Maja Rybak - 2 medale: 1 srebrny i 1 brązowy

Kacper Grebiennicov - 1 srebrny medal

Antoni Bilski - 1 srebrny medal

Dominika Krakowska - 1 brązowy medal

Szymon Olejnik  - 1 brązowy medal


9 lat

Małgorzata Rybacka  - 2 srebrne medale

Łukasz Rutkiewicz - 1 srebrny medal

Oliwia Kordalska - 1 brązowy medal

Mateusz Koniecznika - 1 brązowy medal


8 lat i młodsi

Oliwia Nowaczyk  - 2 medale  srebrne

Sebastian Duszak - 1 srebrny

Wiktor Wojtkowiak - 1 brązowy

 

I po raz kolejny pokazujemy klasę w rywalizacji drużynowej:

w sztafecie mieszanej 8x25m stylem dowolnym zajęliśmy I i II miejsce.

 

Skład I zespołu:

rocznik 2009 - Nowaczyk Oliwia i Pietrasik Mikołaj

rocznik 2008 - Rybacka Małgorzata i Rutkiewicz Łukasz

rocznik 2007 - Celmer Natalia i Chruściel Filip

rocznik 2006 - Łaskarzewska Anna i Skrzypczak Adam

 

Skład II zespołu:

rocznik 2009 - Glapa Martyna i Mizgalski Kacper

rocznik 2008 - Kordalska Oliwia i Szmyt Hubert

rocznik 2007 - Wrzeszczyńska Marta i Januszewski Julian

rocznik 2006 - Kolańczyk Wiktoria i Rybacki Mateusz

 

Gratulacje dla wszystkich startujących zawodników i ich trenerów: Wiesławy Adamskiej, Przemysława Chodackiego, Olgi Janikowskiej, Galiny Kawczyńskiej, Bogumiły Mroczek, Doroty Płóciniak i Wiktorii Trafas.