Zwycięstwo Piotra Gindy w turnieju z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

Opublikowano: 10/11/2018

Piotr Ginda zajął pierwsze miejsce (kategoria do lat 13) w Międzynarodowym Turnieju Młodzików, Dzieci i Zuchów z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Wśród chłopców do lat 10 znakomite, trzecie miejsce wywalczył Diego Urbański. W zawodach wystartowało 22 szermierczy z naszego Klubu. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 
Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych kategorii. 
Wyniki poniżej:
Chłopcy do lat 13
1. GINDA Piotr (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
2. OLSZEWSKI Mikołaj (BUDOWLANI TORUŃ)
3. PIOSIK Dawid (IKS LESZNO)
3. WINKHOF Filip (IKS LESZNO)
5. PACHOLCZYK Szymon (IKS LESZNO)
6. WAŚCIŃSKI Tobiasz (IKS LESZNO)
7. KOTEK Jakub (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
8. SACHARCZUK Bartosz (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
21. HOFFMANN Stanisław (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
30. SROKA Franciszek (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
31. GWIAZDOWSKI Olaf (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
36. PARULSKI Jakub (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
 
Dziewczyny do lat 13 
1. KOWALSKA Oliwia (UKS 35 BIELAWY TORUŃ)
2. LAURENTOWICZ Alina (UKS DE LA SALLE GDAŃSK)
3. GRACZYK Julia (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
3. TRACZ Weronika (WROCŁAWIANIE)
5. MIETKA Gabriela (POLONIA 1912 LESZNO)
6. NOWAKOWSKA Aleksandra (AZS AWF POZNAŃ)
7. WIERZCHOWSKA Adrianna (UKS DE LA SALLE GDAŃSK)
8. BEKALARCZYK Katarzyna (UKS ATENA GDAŃSK)
28. PIETRAS Zuzanna (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
30. KUBACZYK Katarzyna (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
38. KOWALSKA Hanna (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
 
Chłopcy do lat 11
1. GINTER Cezary (IKS LESZNO)
2. BARTOSZEK Tomasz (ZJEDNOCZENI PABIANICE)
3. HRYNIEWIECKI Filip (WROCŁAWIANIE)
3. GŁOWIŃSKI Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ)
5. CENDROWSKI Marceli (WKS KOLEJARZ WROCŁAW)
6. GULIŃSKI Cyprian (BUDOWLANI TORUŃ)
7. OLSZEWSKI Franciszek (UKS-I BOHUN TORUŃ)
8. WOŹNIAK Eryk (AZS AWF POZNAŃ)
11. MAZUR Maciej (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
19. NAWROCKI Franciszek (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
23. LUDWICZAK Antoni (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
26. NIESZCZERZEWSKI Eryk (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
38. KAROŃSKI Kajetan (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
 
Dziewczyny do lat 11
1. DOROSZKIEWICZ Wiktoria (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
2. WOJEWÓDZKA Zuzanna (AZS AWF POZNAŃ)
3. TELATYŃSKA Bianka (WKS KOLEJARZ WROCŁAW)
3. SZEFERA Emilia (UKS 35 BIELAWY TORUŃ)
5. WOJTAS Hanna (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
6. TRZCIŃSKA Natalia (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
7. SOŁŚNIA Weronika (D' ARTAGNAN URSYNÓW)
8. WIERZBICKA Hanna (UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA)
17. DYRKA Barbara (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
21. KOWALEWSKA Jagoda (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
38. BARTKOWIAK Barbara (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
41. TOMKOWIAK Alicja (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
 
Chłopcy do lat 10
1. WIŚNIK Feliks (AZS AWF POZNAŃ)
2. GŁUSZAK Szymon (UKS ATENA GDAŃSK)
3. FEDORÓW Antonii (NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI)
3. URBAŃSKI Diego (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
5. TORZYŃSKI Bartosz (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
6. POKORSKI Franciszek (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
7. KOWALEWSKI Hubert (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
8. ZAŁĘSKI Julian (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
 
Dziewczyny do lat 10
1. KOWALSKA Kinga (UKS 35 BIELAWY TORUŃ)
2. MOŚ Teresa (UKS MDK-5 BYDGOSZCZ)
3. WIŚNIK Florentyna (AZS AWF POZNAŃ)
3. KUŁAKOWSKA Maja (UKS MDK-5 BYDGOSZCZ)
5. CHOSZCZ Nadia (UKS ATENA GDAŃSK)
6. DUDZIŃSKA Nikola (UKS 35 BIELAWY TORUŃ)
7. OZGA Marta (UKS MDK-5 BYDGOSZCZ)
8. LEWANDOWSKA Michalina (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
9. BAJERLEIN Alicja (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
12. TYM Danuta (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
18. CICHA Estera (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)