Piotr Ginda i Maciej Mazur na podium Toruńskiej Katarzynki

Opublikowano: 23/09/2018

22 września 2018 roku w Toruniu rozegrane zostały tradycyjne zawody szermiercze „Toruńska Katarzynka”. Reprezentacja (11 chłopców i 7 dziewczyn) Warty – Muszkieterowie może ten turniej zaliczyć do udanych. Trzecie miejsce w kategorii młodzików (roczniki 2005-2006)zajął Piotr Ginda. Bardzo dobrze zaprezentował się również Maciej Mazur, który w kategorii dzieci (2007 i młodsi) uplasował się również na trzeciej pozycji. 
Poniżej prezentujemy wyniki turnieju w poszczególnych kategoriach:
 
chłopcy (młodzicy)
1. GORCZYCA Tomasz (UKS ATENA GDAŃSK) 
2. NOWAK Jan (POLONIA 1912 LESZNO) 
3. GAWENDA Patryk (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU) 
3. GINDA Piotr (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
……………………………………………………………………………
21. ZAPÓR Ksawery (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ) 
32. HOFFMANN Stanisław (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
40. SROKA Franciszek (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
 
chłopcy (dzieci)
1. GORCZYCA Jakub (UKS ATENA GDAŃSK)
2. CENDROWSKI Marceli (WKS KOLEJARZ WROCŁAW) 
3. HRYNIEWIECKI Filip (WROCŁAWIANIE)
3. MAZUR Maciej (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
……………………………………………………………………………
28. LUDWICZAK Antoni (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ) 
37. POKORSKI Franciszek (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ) 
42. NAWROCKI Franciszek (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ) 
48. TORZYŃSKI Bartosz (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ) 
56. NIESZCZERZEWSKI Eryk (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ) 
64. KAROŃSKI Kajetan (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
 
dziewczyny (młodziczki)
1. BINKO Aleksandra (WKS KOLEJARZ WROCŁAW) 
2. KĘDZIORA Zuzanna (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
3. KULPACZYŃSKA Oliwia (UKS ATENA GDAŃSK ) 
3. WIERZCHOWSKA Adrianna (UKS DE LA SALLE GDAŃSK)
…………………………………………………………………………
10. BARTOL Antonina (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ) 
32. KOWALSKA Hanna (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ) 
38. ROLL Nina (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
 
dziewczyny (dzieci)
1. WOJTAS Hanna (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU) 
2. BYZEWSKA Alicja (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU) 
3. DOROSZKIEWICZ Wiktoria (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU) 
3. TRZCIŃSKA Natalia (FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU)
…………………………………………………………………………
17. DYRKA Barbara (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
43. KOWALEWSKA Jagoda (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ) 
54. BARTOL Michalina (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)
72. TOMKOWIAK Alicja (WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ)