ŻUKI ROCK & ROLL BAND zagrają podczas V Białego Balu

Opublikowano: 18/09/2018

ŻUKI ROCK & ROLL BAND zagrają podczas V Białego Balu !!!
Jak już wcześniej informowaliśmy, 27 października  2018 roku w Centrum  Białej  Broni odbędzie się V Bal  Biały. Jest to impreza  charytatywna, z której dochód  przeznaczany jest na rozwój sekcji  szermierczej Klubu Sportowego „Warta”. Jak co roku organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele niespodzianek. Jedną z  nich jest wspaniała gwiazda wieczoru - Zespół ŻUKI ROCK & ROLL BAND, dzięki któremu przeniesiemy muzycznie się do lat 60 poprzedniego wieku. 
Przypominamy, że bilety w cenie 150 zł/os. można nabyć u p. Anny  Kaczmarek Sroki (tel. 601 915 410)oraz trenera Bartosza Hekiert  (tel. 503 018 941)   
 
Zespół ŻUKI ROCK & ROLL BAND powstał w Poznaniu, założony przez czterech przyjaciół zafascynowanych muzyką lat 60. Od samego początku repertuar grupy opierał się na przebojach Beatlesów. Swoje pierwsze kroki zespół stawiał w małych klubach studenckich. Z czasem w repertuarze grupy znalazły się przeboje innych wielkich wykonawców epoki rock and rolla takich jak: Rolling Stones, Kinks, Chuck Berry, a także utwory polskie grane kiedyś przez Czerwone Gitary i Niebiesko Czarnych. Zespół stał się popularny i często jest zapraszany jako główna atrakcja różnych imprez. ŻUKI ROCK & ROLL BAND występują zarówno w klubach, na balach, jak i na dużych imprezach plenerowych przed wielotysięczną publicznością. Grupa nagrała i wydała cztery płyty. W 2007 roku ŻUKI ROCK & ROLL BAND, jako jedyny zespół z Polski grający muzykę The Beatles, został zaproszony na doroczny festiwal INTERNATIONAL BEATLE WEEK do Liverpool, gdzie zagrał dziewięć koncertów, w tym również w słynnym Cavern Club.
ŻUKI ROCK & ROLL BAND używają instrumentów z epoki i występują w stylizowanych beatlesowskich strojach.