Mikołaj Płaszczewski na podium w Barcelonie, Wiktor Downar i Aleksandra Klój w finałowych ósemkach

Opublikowano: 26/04/2017

Mikołaj Płaszczewski zajął II miejsce w rozegranym w Barcelonie turnieju z cyklu Puchar Europy Młodzików we florecie  ,,Trofeu Sant Jordi”.. Miejsca w finałowej ósemce wywalczyli sobie również Wiktor Downar (7) i Aleksandra Klój (8). Aleksandra Sroka była 10, a Antonina Bartol i Piotr Ginda uplasowali się na 11 pozycji w swoich kategoriach.

6-osobowa reprezentacja Warty-Muszkieterowie Poznań wraz z trenerem Tomaszem Skupio poleciała do Barcelony. Jej głównym celem był start w tym międzynarodowym turnieju. Przy okazji naszym młodym zawodnikom udało się także zwiedzić najważniejsze zakątki Barcelony oraz potrenować z hiszpańskimi florecistami.