XXIV Międzynarodowy Turniej Minihokeja Christmas Cup 2018

Opublikowano: 11/12/2018

W dniach 07-09.12.218 r. odbył się XXIV Międzynarodowy Turniej Minihokeja Christmas Cup 2018 organizowany przez KS Warta Poznań oraz Uczniowski Klub Sportowy SP 26.

W turnieju brało udział 16 drużyn z Polski, Ukrainy, Litwy i Czech.

W piątek i sobotę rozgrywane były mecze w grupach eliminacyjnych. W niedzielę dzieci rozgrywały mecze półfinałowe i mecze o miejsca w turnieju.
Pierwsze miejsce w turnieju zajęła nasza drużyna UKS SP 26 Poznań , w nagrodę dzieci otrzymały złote medale oraz puchar. Drugie miejsce zajęła drużyna Politechnik Korosten z Ukrainy. Trzecie miejsce zajęła drużyna Lipno Stęszew, a czwarte WARTA Poznań.
Jak co roku w trakcie turnieju rozegrany został konkurs dla Babć i Mam w celności strzelania do bramki, konkurs rysunkowy oraz konkurs na najmniejszego zawodnika i najmniejszą zawodniczkę turnieju. Laureaci konkursów otrzymali nagrody.
Na zakończenie turnieju wszystkie dzieci tradycyjnie otrzymały upominki.